METQA Perception Box

Projekt Perception Box powstał w naszych głowach podczas ostatnich wakacji, kiedy to rozmawialiśmy o rzeczach które lubimy i czego nam w nich brakuje.

Bazując na własnych doświadczeniach (tych dobrych, ale co ważne nie tylko) doszliśmy do wniosku, że zastosowanie rozwiązań, które są podstawą idei Perception Box'u będzie idealnym sposobem na promowanie polskich marek.

Perception Box

punktor.png wyostrzenie zmysłów:

Główną ideą projektu jest przedstawienie produktów tak, żeby zostały one odebrane pozytywnie przez jak największą ilość zmysłów.

Osiągniemy to między innymi:
- łącząc kolekcje z odpowiednim zapachem,
- oświetlając ją specjalnie dobranym, dedykowanym do odzieży zestawem opraw,
- eksponując jedynie najwyższej jakości produkty,
- stosując starannie dobrane utwory muzyczne niezależnych artystów!

punktor.png budowanie relacji:

Podstawą działania każdej marki jest jak najlepsza relacja z klientem.

Obsługa galerii będzie wyposażona w tablety, na których znajdować się będą najważniejsze informacje i idea stojącą za każdą „metqą”, co przy kontakcie z klientem będzie przekazywane i w rezultacie pozwoli mu utworzyć pozytywne powiązanie z prezentowanym produktem.

Na bieżąco będziemy zbierać opinie klientów o wszystkich wystawianych produktach jak i o wystroju czy atmosferze w galerii. Zgromadzone informacje przekazywać będziemy bezpośrednio do współpracujących z nami projektantów – co pomoże w lepszym dotarciu do odbiorcy, czy poprawienie ewentualnych błędów.

punktor.png szeroki merchandising:

Cały asortyment będzie poukładany w spójną całość – w pełni wykorzystamy topografię naszej przestrzeni czy elementarne zasady psychologii społecznej. Wyznaczymy osobne miejsca dla każdej „metqi” oraz sortowanie na poszczególne części garderoby oraz działy męski / damski oraz dziecięcy.

punktor.png usługi stylisty i wizażysty

Na terenie galerii będzie dostępny stylista, który pomoże w doborze garderoby przypasowanej do konkretnej sylwetki i odpowiadającej najnowszym trendom mody.

Poza tradycyjną obsługą klienta, oferujemy również profesjonalne wykonanie makijażu oraz porady dotyczące stosowania kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych!

punktor.png analiza zachowań klienta:

Na terenie lokalu wprowadzimy innowacyjną metodę opartą o system kamer, pozwalającą na określenie gdzie, na co i ile czasu klienci spędzają podczas pobytu w sklepie.

Dodatkowo zastosowanie kamer znacząco zmniejszy ryzyko kradzieży!

punktor.png inteligentna ekspozycja:

Każde stanowisko będzie komponować się w główny wystrój galerii – surowy design z elementami drewna i metalu, dodatkowo każda kolekcja będzie miała indywidualnie projektowane elementy, które podkreślą jej walory. Wszystko to przy użyciu jak największej ilości materiałów z recyklingu.

punktor.png szeroki asortyment:

W jednym miejscu klient będzie miał dostęp do  produktów w stylu street/casual’owym czołowych polskich projektantów / „meteq”.

W naszej ofercie pojawią się nie tylko ubrania ale także dodatki, biżuteria, kosmetyki czy akcesoria oraz elementy z działu design!

punktor.png METQo'mat:

Oferujemy odbiór osobisty całego asortymentu wszystkich współpracujących z nami projektantów.

W projekcie METQo’mat świadczymy również pełną obsługę zwrotów oraz reklamacji, które bezpośrednio rozpatrywane będą w porozumieniu z producentem w jak najkrótszym czasie.